Vzájemná sympatie

V sekci Fotoseznamka hledáte partnera podle toho, jak vás zaujala jeho/její profilová fotografie. Jedná se o jednoduchý způsob, jak druhému vyjádřit své sympatie. Už se nemusíte ptát, zda jsou vaše sympatie vzájemné, protože to budete vědět díky statistice.

Jak dosáhnout vzájemné sympatie?

Muži i ženy mohou fotky opačného pohlaví označit symbolem srdíčka. Když si je takto označí vzájemně, vznikne vzájemná sympatie. A jak to poznat? Ve statistice najdete hned na prvním místě Vzájemné sympatie, kde vidíte konkrétní profily uživatelů, se kterými vzájemnou sympatii máte. Je to velmi praktické, protože přesně víte s kým máte za sebou ten první krok ke společnému štěstí. Jestliže alespoň jeden z vás označí fotografii křížkem, vaše profily se v kategorii vzájemných sympatií nezobrazí.

Vzájemnou sympatii můžete podpořit i tak, že se podíváte do statistiky, komu se líbíte a následně vyberete uživatele, kteří vám jsou také sympatičtí. Ihned je můžete ohodnotit a vzájemná sympatie je na světě!

Vzájemné sympatie najdete v kolonce Moje statistiky

A co dál?

Kontaktuje uživatele, seznamte se spolu a sami budete vědět, kdy nastane ta nejvhodnější doba pozvat ji/ho na první rande. Nemusíte se vůbec stydět, protože tu první a zároveň velmi důležitou část už máte za sebou. Nezapomeňte si nejdříve prohlédnout profil uživatele, abyste se o něm/ní dozvěděli více a získali tak představu, zda byste si mohli opravdu rozumět. Aby druhý mohl udělat totéž, je dobré, když máte svůj profil co nejvíce vyplněný. Následně už vám nic nebude bránit napsat zprávu a začít se seznamovat.

Chcete i vy zjistit, s kým jste si vzájemně sympatičtí? Zaregistrujte se na naší seznamce, nahrajte si profilovou fotografii a jděte na Fotoseznamku hodnotit ostatní uživatele opačného pohlaví, je to jednoduché!

Vzájemná sympatie

V sekci Fotoseznamka hledáte partnera podle toho, jak vás zaujala jeho/její profilová fotografie. Jedná se o jednoduchý způsob, jak druhému vyjádřit své sympatie. Už se nemusíte ptát, zda jsou vaše sympatie vzájemné, protože to budete vědět díky statistice.

Jak dosáhnout vzájemné sympatie?

Muži i ženy mohou fotky opačného pohlaví označit symbolem srdíčka. Když si je takto označí vzájemně, vznikne vzájemná sympatie. A jak to poznat? Ve statistice najdete hned na prvním místě Vzájemné sympatie, kde vidíte počet uživatelů, se kterými vzájemnou sympatii máte. Údaj je zobrazen za dnešní den i celkově. Po zvolení možnosti Ukázat detaily, vidíte seznam konkrétních uživatelů. Je to velmi praktické, protože přesně víte s kým máte za sebou ten první krok ke společnému štěstí. Jestliže alespoň jeden z vás označí fotografii palcem dolů, vaše profily se v kategorii vzájemných sympatií nezobrazí.

Statistika fotoseznamka

Vzájemnou sympatii můžete podpořit i tak, že se podíváte do statistiky, komu se líbíte (přes tlačítko Ukázat detaily a zvolením Líbím se na dolní liště) a následně vyberete uživatele, kteří vám jsou také sympatičtí. Ihned je můžete ohodnotit a vzájemná sympatie je na světě!

A co dál?

Kontaktuje uživatele, seznamte se spolu a sami budete vědět, kdy nastane ta nejvhodnější doba pozvat ji/ho na první rande. Nemusíte se vůbec stydět, protože tu první a zároveň velmi důležitou část už máte za sebou. Nezapomeňte si nejdříve prohlédnout profil uživatele, abyste se o něm/ní dozvěděli více a získali tak představu, zda byste si mohli opravdu rozumět. Aby druhý mohl udělat totéž, je dobré, když máte svůj profil co nejvíce vyplněný. Následně už vám nic nebude bránit napsat zprávu a začít se seznamovat.

Chcete i vy zjistit, s kým jste si vzájemně sympatičtí? Zaregistrujte se na naší seznamce, nahrajte si profilovou fotografii a jděte na Fotoseznamku hodnotit ostatní uživatele opačného pohlaví, je to jednoduché!