Ideální životní partner

Po úspěšně vyplněném dotazníku a vygenerování nejvhodnějších partnerů naším systémem, pokračujte oslovením potenciálně vhodného partnera. Pokud se uživatel dostane do vašich TOP harmonií (100 profilů s nejvyšší shodou), bude o tom informován. Často se pak stává, že jste osloveni jako první.

Další dotazníky

To, že jsme vám vygenerovali 100 uživatelů s nejvyšší shodou, neznamená, že jste tímto výběrem nějak omezeni. Využijte možnosti, podívat se na harmonii s dalšími uživateli. K seznamu našich uživatelů s vyplněným dotazníkem se dostanete hned z domovské stránky přes sekci Nově vyplněné dotazníky, stačí pak kliknout na Další a zobrazí se vám celý seznam. Další možností je zvolit tlačítko Vaše nejlepší harmonie v pravém horním rohu obrazovky a zvolit záložku Dotazníky. Pro snažší vyhledávání využijte filtr, kde si můžete nastavit kraj či věk uživatele. 

Seznam profilů s vyplněnými dotazníky

Vygenerování harmonie z profilu 

Harmonii si také můžete vygenerovat přímo z detailu profilu, pokud ovšem tento uživatel má vyplněný dotazník. V případě že Vás zajímá harmonie s nějakým z uživatelů, který zatím dotazník vyplněný nemá, můžete odeslat žádost o jeho vyplnění. Takto vygenerovaná harmonie bude uložena do seznamu Vašich nejlepších harmonií a nebude při dalším přegenerování odstraněna. 

Jak oslovit uživatele, se kterým máte vysokou harmonii?  

Seznamování přes internet má řadu výhod a jednou z nich je možnost zjistit o potenciálním partnerovi/partnerce mnoho informací, ještě před prvním kontaktem. U nás je, kromě základních profilových informací, zdrojem také vyplněný dotazník, díky kterému si lze udělat konkrétnější představu o dané osobě. Pokud vás některý/á uživatel/ka zaujme, nebojte se ho/ji kotaktovat. Nemůžete nic ztratit. A navíc, odvážné ženy a muži, kteří se nebojí druhého kontaktovat tím ve velké většině získávají plusové body. 

Prostudovat profil a dotazník daného uživatele se vám jistě hodí i při prvním oslovení. Využijte tyto údaje a přiveďte řeč například na společný koníček. Vyjádřete zájem a zeptejte se na něco, co souvisí s informacemi z profilu, např. pokud má uživatel uvedeného domácího mazlíčka, zeptejte se na něj nebo pokud uživatel uvede zájem o zahraniční turistiku, zeptejte se, jaké země již navštívil apod. 

Buďte kreativní, ale také struční. Do první zprávy je možné napsat důvody, proč vás daná osoba zaujala a nebojte se přidat i decentní kompliment. První oslovení by nemělo být delší než pár vět. Není moc šťastné zde rozepisovat celý svůj životní příběh, ani nabízet osobní setkání. Na první schůzku je času dost, předcházet by jí mělo poznávání přes chat, případně telefonické rozhovory. 

Důležité pravidlo: Pokud vás někdo zaujal, dejte mu o sobě vědět!

Příklady úspěšného seznámení

Jsme profesionální seznamovací agentura s dlouholetou tradicí a tak naší online seznamkou prošlo tisíce lidí. Naše radost z každého nového páru je pořád stejně obrovská jako na začátku našeho působení. Jsme šťastní pokaždé, když nás kontaktuje uživatel s tím, že u nás našel partnera. Vidíme tak, že naše práce má smysl. Jsme totiž přesvědčeni o tom, že pro každého člověka existuje ten pravý protějšek. Každý si zaslouží milovat a být milován.

Podívejte se zde na příběhy uživatelů, kteří se úspěšně seznámili na iDating.cz!

Ideální životní partner

Po úspěšně vyplněném dotazníku a vygenerování nejvhodnějších partnerů naším systémem, pokračujte oslovením potenciálně vhodného partnera. Pokud se uživatel dostane do vašich TOP harmonií (100 profilů s nejvyšší shodou), bude o tom informován. Často se pak stává, že jste osloveni jako první.

Další dotazníky

To, že jsme vám vygenerovali 100 uživatelů s nejvyšší shodou, neznamená, že jste tímto výběrem nějak omezeni. Využijte možnosti, podívat se na harmonii s dalšími uživateli. K seznamu našich uživatelů s vyplněným dotazníkem se dostanete hned z domovské stránky přes tlačítko Dotazníky, kde rovněž vidíte jejich celkový počet. Pro snažší vyhledávání využijte filtr (růžové tlačítko vpravo dole), kde si můžete nastavit kraj či věk uživatele. 

Seznam uživatelů s vyplněným dotazníkem

Vygenerování harmonie z profilu 

Harmonii si také můžete vygenerovat přímo z detailu profilu, pokud ovšem tento uživatel má vyplněný dotazník. Stačí zvolit růžové tlačítko se třemi tečkami, následně opět tlačítko se třemi tečkami a vybrat Zobrazit harmonii. V případě že Vás zajímá harmonie s nějakým z uživatelů, který zatím dotazník vyplněný nemá, na stejném místě se objeví možnost Zaslat žádost o vyplnění dotazníku. Takto vygenerovaná harmonie bude uložena do seznamu Vašich nejlepších harmonií a nebude při dalším přegenerování odstraněna. 

Jak oslovit uživatele, se kterým máte vysokou harmonii?  

Seznamování přes internet má řadu výhod a jednou z nich je možnost zjistit o potenciálním partnerovi/partnerce mnoho informací, ještě před prvním kontaktem. U nás je, kromě základních profilových informací, zdrojem také vyplněný dotazník, díky kterému si lze udělat konkrétnější představu o dané osobě. Pokud vás některý/á uživatel/ka zaujme, nebojte se ho/ji kotaktovat. Nemůžete nic ztratit. A navíc, odvážné ženy a muži, kteří se nebojí druhého kontaktovat tím ve velké většině získávají plusové body. 

Prostudovat profil a dotazník daného uživatele se vám jistě hodí i při prvním oslovení. Využijte tyto údaje a přiveďte řeč například na společný koníček. Vyjádřete zájem a zeptejte se na něco, co souvisí s informacemi z profilu, např. pokud má uživatel uvedeného domácího mazlíčka, zeptejte se na něj nebo pokud uživatel uvede zájem o zahraniční turistiku, zeptejte se, jaké země již navštívil apod. 

Buďte kreativní, ale také struční. Do první zprávy je možné napsat důvody, proč vás daná osoba zaujala a nebojte se přidat i decentní kompliment. První oslovení by nemělo být delší než pár vět. Není moc šťastné zde rozepisovat celý svůj životní příběh, ani nabízet osobní setkání. Na první schůzku je času dost. Předcházet by jí mělo poznávání přes chat nebo případně telefonické rozhovory. 

Důležité pravidlo: Pokud vás někdo zaujal, dejte mu o sobě vědět!

První oslovení je třeba promyslet

Příklady úspěšného seznámení

Jsme profesionální seznamovací agentura s dlouholetou tradicí a tak naší online seznamkou prošlo tisíce lidí. Naše radost z každého nového páru je pořád stejně obrovská, jako na začátku našeho působení. Jsme šťastní pokaždé, když nás kontaktuje uživatel s tím, že u nás našel partnera. Vidíme tak, že naše práce má smysl. Jsme totiž přesvědčeni o tom, že pro každého člověka existuje ten pravý protějšek. Každý si zaslouží milovat a být milován.

Podívejte se zde na příběhy uživatelů, kteří se úspěšně seznámili na iDating.cz!