Profilové foto

K čemu slouží?

Vložení profilové fotografie je jedním ze základních a velimi důležitých kroků při seznamování přes internet. Díky dobře vyfocené fotografii můžete na protějšek udělat dobrý dojem a tím tak zvýšit šanci na seznámení. Málokdo se totiž rozhodne kontaktovat uživatele bez profilové fotky. 

Jak vypadá správná profilová fotka?

Dáme vám pár tipů na to, jak by měla vypadat profilová fotografie. Není k tomu potřeba profesionálního fotografa ani drahého fotoaparátu, úplně vám postačí váš chytrý telefon. Správná profilová fotka by měla být portrét a důležité pravidlo je, být zobrazen samostatně. Rozhodně byste se měli usmívat, protože nikdy nevíte, kdo se zamiluje do vašeho úsměvu.


Profilové foto

Výše můžete vidět správně vyfocenou profilovou fotografii. Žena je na fotce zobrazena sama, bez jakýchkoliv filtrů či nápisů. Kouká se přímo do objektivu a její úsměv rozhodně přiláká hodně potencionálních partnerů.

Jak vložit a upravit fotografii?

Pokud máte vyfocenou fotografii a uloženou ve svém počítači, stačí zvolit tlačítko Vložte svou fotku, které se nachází v pravém horním rohu obrazovky. Fotka by se měla nahrát během pár vteřin v závislosti na rychlosti vašeho připojení. Fotografie by měla být ostrá a v dostatečném rozlišení. Je možné nahrát fotografii až do velikosti 10 MB.

Upravit foto

Fotky je samozřejmě možné upravit a to buď otočit nebo oříznout. Po upravení fotografie je nutné tuto změnu potvrdit tlačítkem Uložit fotku. Po uložení se vám fotografie ihned nezobrazí v seznamu profilů, nejprve totiž musí být schválena našimi administrátory. Viditelná pro všechny uživatele bude po schválení a vaše seznamování tak může začít.

Jak zobrazit svůj profil?

Po úspěšném vložení fotografie si můžete zobrazit svůj profil, tak, jak ho uvidí ostatní uživatelé. Stačí kliknout na položku Upravit profil v hlavním menu a poté zvolit tlačítko Zobrazit profil.

Zobrazit profil

Pamatujte, že přidáním fotografie výrazně zvýšíte své šance na seznámení!

Profilové foto

K čemu slouží?

Vložení profilové fotografie je jedním ze základních a velimi důležitých kroků při seznamování přes internet. Díky dobře vyfocené fotografii můžete na protějšek udělat dobrý dojem a tím tak zvýšit šanci na seznámení. Málokdo se totiž rozhodne kontaktovat uživatele bez profilové fotky. 

Jak vypadá správná profilová fotka?

Dáme vám pár tipů na to, jak by měla vypadat profilová fotografie. Není k tomu potřeba profesionálního fotografa ani drahého fotoaparátu, úplně vám postačí váš chytrý telefon. Správná profilová fotka by měla být portrét a důležité pravidlo je, být zobrazen samostatně. Rozhodně byste se měli usmívat, protože nikdy nevíte, kdo se zamiluje do vašeho úsměvu.

profilove foto

Na vzorovém profilu můžete vidět správně vyfocenou profilovou fotografii. Žena je na fotce zobrazena sama, bez jakýchkoliv filtrů či nápisů. Kouká se přímo do objektivu a její úsměv rozhodně přiláká hodně potencionálních partnerů.

Jak vložit fotografii?

Pokud máte vyfocenou fotografii a uloženou ve svém mobilním telefonu či tabletu, stačí kliknout na fialové tlačítko profilu v pravém horním rohu obrazovky a zvolit možnost Upravit profil. Zde, přes tlačítko Vložit fotku, můžete obrázek nahrát. Fotka by se měla nahrát během pár vteřin. Fotografie by měla být ostrá a v dostatečném rozlišení. Je možné nahrát fotografii až do velikosti 10 MB.

Vložit foto2

Po uložení se vám fotografie ihned nezobrazí v seznamu profilů, nejprve totiž musí být schválena našimi administrátory. Viditelná pro všechny uživatele bude po schválení a vaše seznamování tak může začít.

Jak zobrazit svůj profil?

Po úspěšném vložení fotografie si můžete zobrazit svůj profil, tak, jak ho uvidí ostatní uživatelé. Když jste v sekci Upravit profil, zvolte růžové tlačítko se třemi tečkami v pravém dolním rohu obrazovky a vyberte možnost Zobrazit profil

Pamatujte, že přidáním fotografie výrazně zvýšíte své šance na seznámení!