Vědecký seznamovací dotazník

Rozhodli jste se najít partnera na internetu a máte o něm jasné představy? Díky našemu speciálnímu seznamovacímu dotazníku bude hledání protějšku mnohem jednodušší. Zodpovězení jednotlivých otázek a následné vygenerování nejlepších shod vám umožní zjistit, kteří uživatelé naší online seznamky iDating se k vám hodí nejlépe. 

Co dotazník obsahuje?

Náš speciální vědecký dotazník byl vytvořen ve spolupráci s doktory z oboru sociologie. Obsahuje celkem 44 otázek, které jsou rozděleny do 5 částí - obecné, vzhled, zájmy, charakter a partnerská shoda. Vyplnění je jednoduché a nezabere vám více než 10 minut. Dotazník je vhodný pro všechny uživatele, jelikož každý si přeje najít toho pravého partnera, se kterým si bude rozumět, mít společné zájmy a podobný pohled na život. 

Dotazník

V obecné části budete odpovídat na otázky ohledně vzdělání nebo oboru, ve kterém pracujete. Také nás bude zajímat, zda ovládáte cizí jazyky, jaký máte typ bydlení nebo zda máte děti. Pokud nechcete na nějakou z těchto otázek odpovídat, jsou připravené možnosti "nechci uvést" nebo "jiné".

V části zaměřené na vzhled nás bude zajímat typ vaší postavy, včetně výšky a váhy. Jakou máte barvu vlasů, očí nebo zda máte nějaký piercing či tetování. 

Sekce zájmů bude trochu více obsáhlejší, sdělíte nám, jak rádi trávíte volný čas. Jestli dáváte přednost sportu, posezení u filmu nebo dobré knížce. Tyto otázky budete hodnotit hvězdičkami, kdy nejvyšší počet znamená, že vás daný okruh zajímá velmi a žádná hvezdička naopak vůbec.

Charakterová sekce prozradí něco více o vás, o vaší povaze a vlastnostech. Dozvíme se, kde se vidíte za 10 let a jaké máte představy o prvním rande.

Poslední část našeho dotazníku je zaměřená na vaše partnerské preference. Jaké máte představy či požadavky na partnera? Jak je pro vás důležitý vzhled, zájmy nebo charakter? Zde je u téměř každé odpovědi i možnost "není důležité", kterou můžete zvolit, pokud nemáte jasnou odpověď, nechcete odpovědět nebo vám na dané věci až tak nezáleží.

Dotazník

Jak na to?

Stačí se zdarma registrovat na našich stránkách nebo si stáhnout mobilní aplikaci a pak už jen dotazník vyplnit. Klikněte na tlačítko Vyplňte Vás dotazník v pravé horní části obrazovky. Při vyplňování se snažte být v klidu a své odpovědi uvádějte pravdivě, tak aby shoda byla co nejpřesnější. U některých otázek je možné zaškrtnout pouze jednu odpověď a u některých je více možností.

Po vyplnění se budou odpovědi chvíli zpracovávat a náš algoritmus vám vygeneruje TOP harmonie. To znamená, že nás systém porovná vaše odpovědi s odpověďmi všech našich uživatelů opačného pohlaví a vytvoří seznam 100 ideálních partnerů, se kterými jste dosáhli nejvyšší shody. Poté už můžete partnery rovnou oslovit a začít se seznamovat. Samozřejmě ale nejste omezeni pouze námi vytvořeným seznamem uživatelů. Můžete kontaktovat kohokoliv z databáze naší seznamky, ať už s ním máte nějakou shodu nebo ne.

Noví uživatelé na naší seznamce přibývají každý den, proto musíme seznam vašich TOP harmonií pravidelně aktualizovat. Aby byl seznam nejlepších shod vždy aktuální, obnovuje se každý měsíc a mohou se vám zde tedy stále objevovat noví uživatelé.

Věříme, že náš vědecký seznamovací dotazník vám ulehčí seznamování!

Dotazník

Rozhodli jste se najít partnera na internetu a máte o něm jasné představy? Díky našemu speciálnímu seznamovacímu dotazníku bude hledání protějšku mnohem jednodušší. Zodpovězení jednotlivých otázek a následné vygenerování nejlepších shod vám umožní zjistit, kteří uživatelé naší online seznamky iDating se k vám hodí nejlépe. 

Co dotazník obsahuje?

Náš speciální vědecký dotazník byl vytvořen ve spolupráci s doktory z oboru sociologie. Obsahuje celkem 44 otázek, které jsou rozděleny do 5 částí - obecné, vzhled, zájmy, charakter a partnerská shoda. Vyplnění je jednoduché a nezabere vám více než 10 minut. Dotazník je vhodný pro všechny uživatele, jelikož každý si přeje najít toho pravého partnera, se kterým si bude rozumět, mít společné zájmy a podobný pohled na život. 

Dotaznik mob

obecné části budete odpovídat na otázky ohledně vzdělání nebo oboru, ve kterém pracujete. Také nás bude zajímat, zda ovládáte cizí jazyky, jaký máte typ bydlení nebo zda máte děti. Pokud nechcete na nějakou z těchto otázek odpovídat, jsou připravené možnosti "nechci uvést" nebo "jiné".

V části zaměřené na vzhled nás bude zajímat typ vaší postavy, včetně výšky a váhy. Jakou máte barvu vlasů, očí nebo zda máte nějaký piercing či tetování. 

Sekce zájmů bude trochu více obsáhlejší, sdělíte nám, jak rádi trávíte volný čas. Jestli dáváte přednost sportu, posezení u filmu nebo dobré knížce. Tyto otázky budete hodnotit hvězdičkami, kdy nejvyšší počet znamená, že vás daný okruh zajímá velmi a žádná hvezdička naopak vůbec.

Charakterová sekce prozradí něco více o vás, o vaší povaze a vlastnostech. Dozvíme se, kde se vidíte za 10 let a jaké máte představy o prvním rande.

Poslední část našeho dotazníku je zaměřená na vaše partnerské preference. Jaké máte představy či požadavky na partnera? Jak je pro vás důležitý vzhled, zájmy nebo charakter? Zde je u téměř každé odpovědi i možnost "není důležité", kterou můžete zvolit, pokud nemáte jasnou odpověď, nechcete odpovědět nebo vám na dané věci až tak nezáleží.

Dotazník

Jak na to?

Stačí se zdarma registrovat na našich stránkách nebo si stáhnout mobilní aplikaci a pak už jen dotazník vyplnit. Při vyplňování se snažte být v klidu a své odpovědi uvádějte pravdivě, tak aby shoda byla co nejpřesnější. U některých otázek je možné zaškrtnout pouze jednu odpověď a u některých je více možností.

Po vyplnění se budou odpovědi chvíli zpracovávat a náš algoritmus vám vygeneruje TOP harmonie. To znamená, že nás systém porovná vaše odpovědi s odpověďmi všech našich uživatelů opačného pohlaví a vytvoří seznam 100 ideálních partnerů, se kterými jste dosáhli nejvyšší shody. Poté už můžete partnery rovnou oslovit a začít se seznamovat. Samozřejmě ale nejste omezeni pouze námi vytvořeným seznamem uživatelů. Můžete kontaktovat kohokoliv z databáze naší seznamky, ať už s ním máte nějakou shodu nebo ne.

Noví uživatelé na naší seznamce přibývají každý den, proto musíme seznam vašich TOP harmonií pravidelně aktualizovat. Aby byl seznam nejlepších shod vždy aktuální, obnovuje se každý měsíc a mohou se vám zde tedy stále objevovat noví uživatelé.

Věříme, že náš vědecký seznamovací dotazník vám ulehčí seznamování!