Harmonie

Hledáte ideálního partnera a máte na něj jasné požadavky? Díky naším harmoniím to bude hračka! Dokážeme vám najít partnera podle vzhledu, zájmů, ale také charakterových vlastností.

Co je to harmonie?

Harmonie je procentulní shoda s konkrétním uživatelem, kde 0 % znamená, že se k sobě nehodíte vůbec a 100 % vyjadřuje absolutní shodu. Nejdená se pouze o shodu na základě vyplněného dotazníku, ale také se berou v úvahu informace z profilu. 

Co jsou to TOP harmonie?

TOP harmonie jsou nejlepší shody s uživateli, kteří se k vám hodí. Prvním krokem pro získání haromonií je vyplnění našeho vědeckého seznamovacího dotazníku, na základě kterého vám náš systém vygeneruje nejlepší harmonie - 100 partnerů, se kterými jste dosáhli nejvyšší shody. V okamžiku vygenerování nejlepších harmonií budete informováni prostřednictvím notifikace a také seznam ideálních partnerů můžete zobrazit po zvolení tlačítka Vaše nejlepší harmonie v pravé horní části obrazovky. 

Výsledky jsou zde řazeny od nejlepší procentuální shody. Shody jsou dále rozlišeny také barevně:

❤ 100 % - 75 % zobrazuje nejvhodnější profily, se kterými máte největší pravděpodobnost porozumění

❤ 74 % - 50 % ukazuje partnery vhodné k seznámení

❤ 49 % - 25 % označuje protějšky pro vás spíše nevhodné

❤ 24 % a méně zobrazuje partnery zcela nevhodné

Po kliknutí na jakoukoliv shodu si můžete prohlédnout harmonie v jednotlivých otázkách. Záměrně však nevidíte všechny odpovědi, tak aby nikdo nemohl dotazník nasimulovat dle preferencí protějšku. 

Seznam ideálních partnerů

Co dál?

Pro začátek doporučujeme oslovit prvních pět profilů, se kterými máte největší shodu, protože je zde nejvyšší pravděpodobnost vzájemných sympatií s vyhlídkou ideálního vztahu. Pokud narazíte na profil bez vyplněného dotazníku, můžete uživateli odeslat žádost o vyplnění. Po rozkliknutí profilu daného uživatele stačí zvolit tlačítko Zaslat žádost o vyplnění dotazníku. Vaše harmonie se budou generovat nově každý měsíc. A tak, pokud si změníte informace v profilu, je nutné počkat na znovu-vyhodnocení pro zobrazení ideálních partnerů.

Přejeme vám hodně štěstí při hledání toho pravého partnera!

Harmonie

Hledáte ideálního partnera a máte na něj jasné požadavky? Díky našim harmoniím to bude hračka! Dokážeme vám najít partnera podle vzhledu, zájmů, ale také charakterových vlastností.

Co jsou to harmonie?

Harmonie jsou nejlepší shody s uživateli, kteří se k vám hodí podle údajů z profilu, obecné shody, shody podle vzhledu, zájmů a charakteru. Prvním krokem pro získání haromonií je vyplnění našeho vědeckého seznamovacího dotazníku, na základě kterého vám náš systém vygeneruje nejlepší harmonie - 100 partnerů, se kterými jste dosáhli nejvyšší shody. V okamžiku vygenerování nejlepších harmonií budete informováni prostřednictvím notifikace a také seznam ideálních partnerů můžete zobrazit po zvolení tlačítka Harmonie v menu na spodní liště. 

Výsledky jsou zde řazeny od nejlepší procentuální shody. Shody jsou dále rozlišeny také barevně, kdy růžová barva (100%-75%) zobrazuje nejvhodnější profily, se kterými máte největší pravděpodobnost porozumění. Tmavě modrá barva (74%-50%) ukazuje partnery vhodné k seznámení a světle modře (49% a méně) označené shody jsou spíše nevhodné. Po kliknutí na jakoukoliv shodu si můžete prohlédnout harmonie v jednotlivých otázkách. Záměrně však nevidíte všechny odpovědi, tak, aby nikdo nemohl dotazník nasimulovat dle preferencí protějšku. 

Seznam TOP harmonií

Co dál?

Pro začátek doporučujeme oslovit prvních pět uživatelů, se kterými máte největší shodu, protože je zde nejvyšší pravděpodobnost vzájemných sympatií s vyhlídkou ideálního vztahu. Pokud narazíte na profil bez vyplněného dotazníku, můžete uživateli odeslat žádost o vyplnění. Po rozkliknutí profilu daného uživatele stačí zvolit růžové tlačítko se třemi tečkami a následně možnost Zaslat žádost o vyplnění dotazníku. Vaše harmonie se budou generovat nově každý měsíc. A tak, pokud si změníte informace v profilu, je nutné počkat na znovu-vyhodnocení pro zobrazení ideálních partnerů.

Přejeme vám hodně štěstí při hledání toho pravého partnera!