Chat

Na naší internetové seznamce iDating můžete s uživateli samozřejmě i chatovat. Je to skvělý způsob, jak se vzájemně poznávat před tím, než přistoupíte k první schůzce. Zprávu můžete poslat hned několika způsoby – z detailu profilu daného uživatele vyberte v horní části volbu Poslat zprávu. Zprávu můžete rychle zaslat i pokud jste ve Fotoseznamce a zaujala vás určitá fotografie, stačí jen vybrat možnost Poslat zprávu pod obrázkem. Další možnost je zaslat zprávu přes tlačítko Zprávy v hlavním menu opět zvolením možnosti Poslat zprávu

Chatujte neomezeně

Nemusíte si hlídat délku zpráv, mohou být totiž jakkoliv dlouhé. Stejně tak se nebojte, že byste nemohli vyjádřit své emoce, protože do zprávy můžete přidat i smajlíky nebo GIPHY z naší široké nabídky. Navíc máte možnost zprávu osvěžit i fotografií, kterou jednoduše pošlete ze svého počítače nebo telefonu. Všechny tyto funkce najdete přehledně hned v okénku chatu po pravé straně.

Okénko chatu

Posílejte obrázky a GIPHY

Smajlíci i GIPHY skvěle doplňují význam celé věty nebo zdůrazňují vaše pocity z toho, co píšete. Když si s někým píšete online, hodí se takové pomocníky do konverzace zahrnout, aby druhý nepochopil něco špatně. Uživatel vás může například požádat o vaši další fotografii nebo o jakoukoliv jinou (například ho bude zajímat, jak vypadá váš domácí mazlíček). Ani v tomto případě nejste nijak omezen. Stačí kliknout na ikonku fotoaparátu, najít potřebnou fotografii ve složce ve vašem počítači a následně kliknout na "Otevřít" - tím se fotografie odešle. 

Věříme, že si s naším chatem užijete spoustu zábavy, tak neváhejte, kontaktujte a komunikujte!

Chat

Na naší internetové seznamce iDating můžete s uživateli samozřejmě i chatovat. Je to skvělý způsob, jak se vzájemně poznávat před tím, než přistoupíte k první schůzce. Zprávu můžete poslat hned několika způsoby – z detailu profilu daného uživatele zvolte červené tlačíto se třemi tečkami a poté možnost Poslat zprávu (symbol bubliny). Zprávu můžete rychle zaslat i pokud jste ve Fotoseznamce a zaujala vás určitá fotografie, stačí jen zvolit fialové tlačítko uprostřed a vybrat možnost Poslat zprávu (opět symbol bubliny). Další možností je zaslat zprávu přes tlačítko Zprávy v hlavním menu na dolní liště zvolením tlačítka + (nová zpráva). 

Chatujte neomezeně

Nemusíte si hlídat délku zpráv, mohou být totiž jakkoliv dlouhé. Stejně tak se nebojte, že byste nemohli vyjádřit své emoce, protože do zprávy můžete přidat i smajlíky nebo GIPHY z naší široké nabídky. Navíc máte možnost zprávu osvěžit i fotografií, kterou můžete pořídit svým telefonem či tabletem nebo vybrat ze své galerie. Zprávu odešlete kliknutím na šipku vpravo.

chat

Posílejte obrázky a GIPHY

Funkci GIF a poslat obrázek najdete vedle okénka pro psaní zprávy nalevo. Smajlíky pak naleznete na své klávesnici, až začnete psát zprávu. Smajlíci i GIPHY skvěle doplňují význam celé věty nebo zdůrazňují vaše pocity z toho, co píšete. Když si s někým píšete online, hodí se takové pomocníky do konverzace zahrnout, aby druhý nepochopil něco špatně. Jiný uživatel vás také může požádat o vaši další fotografii nebo o jakoukoliv jinou (například ho bude zajímat, jak vypadá váš domácí mazlíček). Ani v tomto případě nejste nijak omezeni, stačí kliknout na ikonku fotoaparátu a pořídit fotografii, případně najít obrázek v galerii vašeho telefonu, vybrat ji (můžete jich vybrat i více) a poté v pravém horním rohu odkliknout Hotovo.

Přejeme vám spoustu zábavy s komunikací a seznamováním prostřednictvím našeho chatu!