GIPHY a emotikony

Ve zprávě můžete naprosto neomezeně vyjadřovat své pocity a momentální náladu díky GIPHY (pohyblivým obrázkům) a emotikonům (smajlíkům). Těmi můžete zpestřit své zprávy tolikrát, kolikrát se vám zachce.

Animované obrázky

GIPHY vložíte do zprávy naprosto snadno. V okénku pro zprávy najdete po pravé straně kolečko GIF. Na něj stačí kliknout a objeví se vám zamilované GIPHY. To ale nejsou ty jediné, které můžete posílat. Stačí si do vyhledávání zadat jakékoliv heslo či emoci, kterou chcete vyjádřit a zobrazí se vám mnoho pohyblivých obrázků, ze kterých můžete vybírat. Vyhledávač si poradí jak s angličtinou, tak i s češtinou. Při zadání anglického výrazu se vám ale zobrazí více GIPHY, tudíž si budete moci vybrat ze širší nabídky a najdete přesně ten, který váš pocit vystihuje nejlépe.

Zde se můžete podívat na různé příklady anglických slovních spojení, která můžete vyhledávat a mohla by se vám hodit - love (láska), hello (ahoj), hi (ahoj), good night (dobrou noc), in love (zamilovaný), heart (srdce), nice to meet you (rád/a tě poznávám), happy (šťastný), sad (smutný), lonely (osamělý).

Do kolonky "Hledej" zadejte výraz, nejlépe v angličtiněNabídka GIFů, která vyjede po zadání výrazu in love (zamilovaný)Nabídka, která vám vyjede po zadání výrazů hello (ahoj)

Emotikony

V dnešní době si již zprávy bez smajlíků neumíme ani představit. Nemějte obavy, že byste si z naší nabídky nevybrali. Stačí kliknout po pravé straně zprávy na ikonku emotikonu a zobrazí se vám nabídka. Emotikony jsou dále rozřazeny do kategorií, aby se vám lépe vyhledávaly: Lidé a pocity, Zvířata a příroda, Jídlo a nápoje, Aktivity, Cestování a místa, Předměty, Symboly a Vlajky. Můžete díky nim zpestřit svou komunikaci a dodat jí správný tón, aby věty vyzněly přesně tak, jak jste zamýšleli. To je v online komunikaci velice důležité, protože nevidíte vzájemně své obličeje a neslyšíte své hlasy, takže nemůžete pozorovat mimiku a gesta druhého ani slyšet tón řeči.

Nabídka smajlíků je velmi široká, nemusíte se bát, že byste si nevybrali

Oživte své zprávy pomocí GIPHY a emotikonů a užijte si spoustu zábavy!

GIPHY a emotikony

Ve zprávě můžete naprosto neomezeně vyjadřovat své pocity a momentální náladu díky GIPHY (pohyblivým obrázkům) a emotikonům (smajlíkům). Těmi můžete zpestřit své zprávy tolikrát, kolikrát se vám zachce.

Animované zprávy

GIPHY vložíte do zprávy naprosto snadno. Zvolte tlačítko GIF vlevo od okénka pro zprávy a objeví se vám zamilované GIPHY. To ale nejsou ty jediné, které můžete posílat. Stačí si do vyhledávání nahoře zadat jakékoliv heslo či emoci, kterou chcete vyjádřit a zobrazí se vám mnoho pohyblivých obrázků, ze kterých můžete vybírat. Vyhledávač si poradí jak s angličtinou, tak i s češtinou. Při zadání anglického výrazu se vám ale zobrazí více GIPHY, tudíž si budete moci vybrat ze širší nabídky a najdete přesně ten, který vystihuje váš pocit nejlépe. Na závěr stačí kliknout na Odeslat.

Gify

Zde se můžete podívat na různé příklady anglických slovních spojení, která můžete vyhledávat a mohla by se vám hodit - love (láska), hello (ahoj), hi (ahoj), good night (dobrou noc), in love (zamilovaný), heart (srdce), nice to meet you (rád/a tě poznávám), happy (šťastný), sad (smutný), lonely (osamělý).

Do kolonky Hledej můžete zadat jakékoliv slovo nebo slovní spojení, nejlépe v angličtině

Do kolonky Hledej můžete zadat jakékoliv slovo nebo slovní spojení, nejlépe v angličtině

Emotikony

V dnešní době si již zprávy bez smajlíků neumíme ani představit. Nemějte obavy, že byste je v naší aplikaci nemohli používat. Stačí kliknout na text zprávy a v klávesnici svého telefonu vyhledat smajlíky. Emotikony jsou dále rozřazeny do kategorií, aby se vám lépe vyhledávaly. U každého mobilního telefonu a operačního systému se zobrazí jiné kategorie a dokonce i jiné emotikony. Můžete díky nim zpestřit svou komunikaci a dodat jí ten správný tón, aby věty vyzněly přesně tak, jak jste zamýšleli. To je v online komunikaci velmi důležité, protože nevidíte vzájemně své obličeje a neslyšíte své hlasy, takže nemůžete pozorovat mimiku a gesta druhého ani slyšet tón řeči.

V Androidu a v iOS se objeví smajlíci trochu odlišně - ukázka Android

V Androidu a v iOS se objeví smajlíci trochu odlišně - ukázka iOS

Oživte své zprávy pomocí GIPHY a emotikonů a užijte si spoustu zábavy!